czwartek, 13 czerwca, 2024
14.5 C
Otwock

Wiązowna zdecydowała kogo wyśle do Parlamentu Europejskiego

Udostępnij

Poznaliśmy oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. Zwyciężyła Koalicja Obywatelska przed Prawem i Sprawiedliwością oraz Konfederacją. Poza podium znalazły się Trzecia Droga i Lewica.

34,93% głosów otrzymała Koalicja Obywatelska , a 34,09% Prawo i Sprawiedliwość . Dalej są Konfederacja i Trzecia Droga: https://wybory.gov.pl/pe2024/pl/wynik/gm/141708

Rozliczyliśmy się z dokumentów wyborczych o godz. 01:27. Dziękujemy wszystkim za współpracę, a mieszkańcom za udział w głosowaniu!

Wysoka frekwencja w porównaniu do innych gmin w naszym powiecie (54,01%) to dowód, jak wielu mieszkańców świadomych praw i obowiązków obywatelskich jest wśród nas! Wyprzedził nas Józefów Miasto (57,99%). Z tego wyniku sąsiadów bardzo się cieszymy – walka o frekwencję to bardzo miła walka

PS – czas wrócić do wyborów sołeckich! W tym tygodniu: we wtorek wybierają mieszkańcy Wola Karczewska i Radiówek , w środę Rzakta i Stefanówka, w czwartek Sołectwo Kąck, Lipowo – Gmina Wiązowna i Sołectwo Wiązowna Gminna , a w piątek Sołectwo Dziechciniec i Majdan.

– Czytamy

Facebook.com tuWiazowna.pl/KŁ/Fot.pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz też

Aktualności