piątek, 12 lipca, 2024
28.4 C
Otwock

Problemy z prądem w gminie Wiązowna? Co na to Janusz Budny?

Udostępnij

„Robią sobie z ludzi jaja”

Mieszkańcy gminy Wiązowna zgłaszają poważne problemy związane z dostawą prądu, których kulminacją stała się publiczna dyskusja na lokalnej grupie facebookowej „Wiązowna – forum mieszkańców gminy”. Jeden z mieszkańców podzielił się swoim niezadowoleniem, zwracając uwagę na brak spójności w informacjach i trudności w kontaktach z odpowiednimi służbami.

„Prośba o informację gdzie jeszcze w gminie Wiązowna nie ma prądu. Chciałbym zainteresować tematem zarząd Gminy, może mają jakieś większe możliwości, ponieważ ja dzwoniąc na infolinie 991 mam wrażenie jakby mi się ktoś śmiał w twarz” – czytamy.
Pojawiły się również komentarze innych mieszkańców potwierdzające trudności w uzyskaniu rzetelnych informacji. „Ile razy bym nie dzwonił to dostaję inne informacje, żadnych konkretów, i jakby mogli to zapytaliby się po co do nich dzwonię…” – skarżył się jeden z użytkowników.

Kolejny komentarz zaznaczał, że problem dotyczy różnych części gminy: „ul. Nad Świdrem, dzwonimy codziennie i za każdym razem inna odpowiedź.”
Mieszkańcy wyrażają również frustrację z powodu nieefektywności działań odpowiednich służb. „Oni tam sobie z ludzi robią jaja i mają na wszystkich wywalone, najważniejsze aby rachunki za prąd się zgadzały” – możemy przeczytać w jednym z komentarzy.
Miejmy nadzieję, że sygnały te dotrą do wójta gminy Janusza Budnego i zadba on o interesy mieszkańców.

Fot. Pixabay

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz też

Aktualności