czwartek, 13 czerwca, 2024
14.5 C
Otwock

Modernizacja dachu kościoła pw. św. Wawrzyńca w Gliniance. Wiązowna szuka inwestora

Udostępnij

Gmina Wiązowna poszukuje wykonawcy, który będzie zainteresowany przeprowadzeniem modernizacji dachu pw. św. Wawrzyńca w Gliniance. Obiekt sakralny pochodzi z XVIII w.

Szukamy wykonawcy inwestycji „Modernizacja dachu kościoła pw. św. Wawrzyńca w Gliniance (XVIII w.) gm. Wiązowna”. Na ten cel otrzymaliśmy dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków – edycja pierwsza.

Przedmiotem zamówienia są prace remontowe polegające na wymianie pokrycia dachowego z gontu drewnianego na dachu zabytkowego kościoła pod wezwaniem św. Wawrzyńca oraz przynależnej do niego dzwonnicy przy ul. Wawrzynieckiej 149 w Gliniance. Termin realizacji zamówienia do 14 miesięcy od daty podpisania umowy.

Termin i sposób złożenia oferty

Ofertę należy złożyć do 8 lipca 2024 r. do godz. 10.00. Za termin złożenia oferty przyjmuje się termin dostarczenia oferty do Zamawiającego (nie decyduje data nadania listu poleconego).

Ofertę należy złożyć w formie papierowej, umieszczając ją w jednej zamkniętej kopercie: osobiście (po uprzednim kontakcie telefonicznym) w siedzibie parafii albo listownie na adres: Parafia św. Wawrzyńca w Gliniance, ul. Wawrzyniecka 149, 05-408 Glinianka

– czytamy.

Na kopercie należy umieścić:

nazwę i adres Zamawiającego,

nazwę i adres Wykonawcy,

tekst: Oferta: „Modernizacja dachu kościoła pw. Św. Wawrzyńca w Gliniance (XVIII w.) gm. Wiązowna”.

Otwarcie ofert odbędzie się w 10 lipca 2024 r. o godz. 11.00 w siedzibie Zamawiającego.

Pełna dokumentacja dostępna jest na stronie Parafii pw. Św. Wawrzyńca w Gliniance

– informuje Urząd Gminy Wiązowna.

tuwiazowna.pl/KL/Fot. tuwiazowna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz też

Aktualności