piątek, 12 lipca, 2024
28.4 C
Otwock

Rozpoczęło się wyłożenie dwóch projektów planów dla Duchnowa

Udostępnij

Rozpoczynamy wyłożenie do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego: projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Duchnów Wspólna” oraz projekt zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Duchnów Aktywizacja Gospodarcza” wraz z prognozami oddziaływania na środowisko.

Treść projektów wraz z prognozami oddziaływania na środowisko udostępniona jest poniżej. Z dokumentami tymi można zapoznać się także w Urzędzie Gminy Wiązowna w godzinach pracy Urzędu: pon. 10-18, wt.-pt. 8-16. W okresie wyłożenia projekty wraz z prognozami będą dostępne na stronie www.tuwiazowna.pl oraz www.bip.wiazowna.pl/ w zakładce: Planowanie przestrzenne – Ogłoszenia dotyczące projektów planów miejscowych

Jednocześnie zapraszamy na dyskusje publiczne, które odbędą się 8 lipca 2024 r. (poniedziałek) w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wiązowna (ul. Lubelska 59, Wiązowna):

od godz. 16:30 – dyskusja publiczna dot. projektu planu pn. „Duchnów Wspólna”;

od godz. 17:30 – dyskusja publiczna dot. projektu zmiany planu pn. „Duchnów Aktywizacja Gospodarcza”.

– Czytamy

Uwagi do projektów planów będzie można składać w okresie wyłożenia do publicznego wglądu oraz w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 sierpnia 2024 r., w sposób podany w obwieszczeniu Wójta Gminy Wiązowna dostępnym poniżej.

tuwiazowna.pl/KŁ/ tuwiazowna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz też

Aktualności