sobota, 13 lipca, 2024
25.7 C
Otwock

Letnie atrakcje na Scenie Centrum: MOKTiS zaprasza!

Udostępnij

Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku serdecznie zaprasza mieszkańców i gości do spędzenia tegorocznego lata na Scenie Centrum, gdzie czeka mnóstwo interesujących wydarzeń i atrakcji.

Lato na Scenie Centrum to czas pełen ruchu, zabawy i muzyki. We wszystkie wtorki o godzinie 20:00 oraz w soboty o 9:00 trawnik przy Scenie zamienia się w strefę fitness. To idealna okazja, by zadbać o swoją kondycję w towarzystwie innych entuzjastów aktywnego stylu życia.

Środy w Scenie Centrum są dedykowane najmłodszym oraz miłośnikom dobrej muzyki. Od rana trawnik staje się strefą kreatywnych animacji dla dzieci, gdzie maluchy mogą rozwijać swoje umiejętności i bawić się w najlepsze. Wieczorem natomiast, Scena Centrum przeobraża się w pole muzycznych popisów najlepszych DJ-ów z okolicy, zapewniając doskonałą zabawę dla wszystkich uczestników.

Dla najmłodszych przygotowano także dodatkowe atrakcje. W soboty od godziny 15:00 oraz w niedziele od 12:00 organizujemy spotkania z muzyką, które łączą zabawę z edukacją muzyczną. To doskonały sposób, aby dzieci mogły spędzić czas aktywnie i kreatywnie.

Nie możemy zapomnieć o wyjątkowych, pełnych energii koncertach, które odbywają się w każdą sobotę od godziny 20:00.

Wybieracie się?

Fot. Miejski Ośrodek Kultury, Turystyki i Sportu w Otwocku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz też

Aktualności