piątek, 12 lipca, 2024
28.4 C
Otwock

Konkurs Fotograficzny „Mazowsze Bliskie Sercu”

Udostępnij

Biblioteka Gminna w Kołbieli zachęca do udziału w 18. edycji konkursu fotograficznego „Mazowsze Bliskie Sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Tegoroczny temat konkursu brzmi „Moje Mazowsze…” i uczestnicy mogą zgłaszać prace w czterech kategoriach: industrialne, kulinarne, aktywne i magiczne.

Jak wziąć udział?

Do konkursu mogą przystąpić amatorzy fotografii w wieku co najmniej 15 lat. Każdy uczestnik może zgłosić jedno zdjęcie, które nawiązuje do tematu konkursu. Fotografie wraz ze skanem formularza zgłoszeniowego należy przesłać do 15 lipca 2024 roku na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl. Młodsi uczestnicy, poniżej 18 lat, powinni uzyskać zgodę rodziców.

Kategorie konkursowe

Moje Mazowsze – industrialne
Moje Mazowsze – kulinarne
Moje Mazowsze – aktywne
Moje Mazowsze – magiczne

Ocena i nagrody

Konkurs jest jednoetapowy. Jury oceni nadesłane prace i wybierze 16 zwycięskich fotografii. Dodatkowo, zwycięskie zdjęcia wezmą udział w głosowaniu internautów, które wyłoni laureata publiczności.
Nagrody w konkursie to:
I nagroda – 2 000 zł w każdej kategorii
II nagroda – 1 500 zł w każdej kategorii
III nagroda – 1 000 zł w każdej kategorii
Wyróżnienia – 800 zł (do trzech wyróżnień)
Nagroda publiczności – 1 000 zł

Laureaci będą mieli również okazję uczestniczyć w weekendowych warsztatach fotograficznych, organizowanych przez Samorząd Województwa Mazowieckiego przy współpracy z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. Warsztaty odbędą się do końca grudnia 2024 roku.

Dodatkowe informacje

Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie Biblioteki Gminnej w Kołbieli. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (22) 59 79 500 lub (22) 59 79 532 (pn.–pt. w godz. 8–15) oraz wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

Fot. Biblioteka Gminna w Kołbieli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz też

Aktualności