piątek, 12 lipca, 2024
28.4 C
Otwock

Gmina Karczew w Nowym Wirtualnym Przewodniku

Udostępnij

Gmina Karczew dołączyła do prestiżowego grona miejscowości uwzględnionych w nowoczesnej aplikacji WARSAWPOLIS GUIDE, która jest już dostępna dla mieszkańców i turystów. Ten kompletny wirtualny przewodnik umożliwia odkrywanie najciekawszych miejsc oraz atrakcji na terenie metropolii warszawskiej i okolicznych gmin.

Aplikację WARSAWPOLIS GUIDE można pobrać na swoje urządzenie mobilne za pośrednictwem strony internetowej: https://app-warsawpolis.go2warsaw.pl.

W przewodniku znajdziemy:

Atrakcje Warszawy i 21 okolicznych gmin: Aplikacja zawiera informacje o znanych i mniej znanych miejscach turystycznych w Warszawie oraz w gminach takich jak Czosnów, Góra Kalwaria, Halinów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Lesznowola, Marki, Milanówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Podkowa Leśna, Pruszków, Radzymin, Stare Babice, Sulejówek, Wołomin, Ząbki, Zielonka i Żyrardów.
Trasy turystyczne: Aplikacja oferuje autorskie trasy tematyczne, które umożliwiają zwiedzanie regionu w sposób interesujący i przemyślany.
Obiekty turystyczne: Użytkownicy mogą odkryć prawie 800 różnych obiektów, w tym zabytki, tereny zielone, instytucje kulturalne i centra handlowe.
Mapy: Wszystkie trasy i obiekty są wyświetlone na mapie, oznaczone liniowo lub specjalnymi ikonkami.
Planer: Funkcja ta pozwala zaplanować zwiedzanie według osobistych preferencji i kryteriów.
Powiadomienia push: Użytkownicy będą informowani o aktualnych wydarzeniach odbywających się w obiektach w Warszawie i okolicznych gminach.
E-pocztówka: Aplikacja umożliwia tworzenie spersonalizowanych wirtualnych pocztówek, które można wysłać do wybranej osoby.

Projekt WARSAWPOLIS GUIDE został zrealizowany w ramach komponentu E-turystyka „Wirtualny Warszawski Obszar Funkcjonalny” (Virtual WOF) i współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Zapraszamy do korzystania z aplikacji WARSAWPOLIS GUIDE i odkrywania uroków Gminy Karczew.

Fot. Gmina Karczew

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz też

Aktualności