piątek, 12 lipca, 2024
28.4 C
Otwock

Biblioteka w Kołbieli ponownie zaprasza na „Bajkowy Sufczyn”

Udostępnij

Gminna Biblioteka Publiczna w Kołbieli zaprasza wszystkie dzieci na kolejne zajęcia z cyklu „Bajkowy Sufczyn”. W dniu 20 lipca 2024 roku o godzinie 14:00 w świetlicy OSP w Sufczynie odbędzie się spotkanie, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję stworzyć amatorską grupę teatralną.

Tematem przewodnim zajęć będzie książka „Gruffalo” autorstwa Julii Donaldson i Axela Schefflera. Po krótkiej rozmowie o różnych formach teatru, odwadze i sztuce wcielania się w role, dzieci wysłuchają bajki. Następnie każdy uczestnik będzie mógł wybrać swojego ulubionego bohatera i stworzyć jego kukiełkę. Kulminacyjnym punktem spotkania będzie próba inscenizacji historii zwierzątek z ciemnego lasu.
Spotkanie teatralne nawiązuje do dawnej tradycji Sufczyna, gdzie regularnie działała amatorska Grupa Teatralna. Dzieci zostaną zachęcone do powtórzenia przedstawienia na placu zabaw podczas Pompon Party. Jest to doskonała okazja, aby najmłodsi mogli poczuć magię teatru i spróbować swoich sił na scenie.

Szczegóły wydarzenia

Miejsce: świetlica w Sufczynie (budynek OSP, Sufczyn 23A), 05-400 Kołbiel
Termin: 20 lipca 2024, godz. 14:00
Wiek uczestników: 4-8 lat

Zapisy

Zapisy na zajęcia rozpoczynają się 26 czerwca 2024 roku. Rejestracji można dokonać poprzez stronę internetową: www.strefazajec.pl.
To wyjątkowe wydarzenie jest doskonałą okazją dla dzieci, aby nie tylko rozwijać swoje zdolności teatralne, ale także zrozumieć wartość tradycji i wspólnej zabawy. Zachęcamy rodziców do zapisania swoich pociech na zajęcia i wspólnego uczestnictwa w tej kulturalnej przygodzie.

Fot. Biblioteka w Kołbieli

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Zobacz też

Aktualności